Realizacje

Realizacje które wykonuje/wykonała nasza firma

Budowa marketu ALDI w Krakowie.

Prowadzimy obsługę geodezyjną budowy marketu Aldi w Krakowie.

Rozbudowa i budowa ul. Reduty w Krakowie

Prowadzimy komleksową obsługę geodezyjną rozbudowy i budowy ul. Reduty w Krakowie. Jest to 2-kilometrowy odcinek uliczny wraz z nowym obiektem mostowym. Prace prowadzone są na zlecenie firmy SKANSKA.

Łącznik autostradowy A-4 / DK-4 w Brzesku

Dla firmy IMB-Podbeskidzie Sp. z o.o. prowadzimy kompleksową obsługę geodezyjną budowy drogi łącznikowej klasy GP pomiędzy węzłem Brzesko na A4 a DK4 jako docelowego przebiegu DK75.

Przebudowa DK9 - ul. Żółkiewskiego w Radomiu

W roku 2015 zrealizowaliśmy przebudowy  DK 9 - ul. Żółkiewskiego w Radomiu etap I. Przebudowa polegała na dobudowaniu drugiej jezdni i budowie węzła bezkolizyjnego na skrzyżowaniu DK9 z linią kolejową. Nad linią kolejową zostały wybudowane 2 wiadukty w ciągu każdej z jezdni drogi krajowej. Układ drogowy to węzeł wraz z łącznicami i drogami serwisowymi. Prace prowadzone były na zlecenie firmy STRABAG

Rozbudowa DW869 łączącej A4 z S19 w Rzeszowie

W roku 2015 zrealizowalismy rozbudowę DW 869 łączącej A4 z S19 połączonej w sposób bezkolizyjny z istniejącą DK9 i linią kolejową L-71 w miejscowości Rzeszów. Prace wykonano na zlecenie firmy STRABAG.

Rozbudowa DW728 Grójec - Nowe Misto n/Pilicą - odcinek 0+500 do 20+809

W roku 2015 zrealizowaliśmy rozbudowę DW728 Grójec - Nowe Miasto n/Pilicą - odcinek 0+500 do 20+809. Była to gruntowna przebudowa drogi wojewódzkiej z przebudową i budową infrastruktury technicznej, przebudową jednego obiektu mostowego i budową ronda. Prace zrealizowano za zlecenie firmy STRABAG.

OstatniaNastępna